KONST / Litografier / Färglitografi 15475241
nr 1547 5241
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Signerad, numrerad 55/250. Färglitografi. Bladets mått: 67x49 cm, oramad, oramat löst blad
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 juni 2023
kl 20:09:31
10/6 13:08:31
Pär Andersson
Läs mer om Pär Andersson